O nas

Szukasz spoko miejsca na pełen reset Twoich umęczonych dniem codziennym myśli i mięśni?

Idealną miejscówką do tego celu jest OdwaznyTeam.pl.

Wielu z Was nas zna- jesteśmy duetem pozytywnie nastawionych do świata świrów, dla których aktywne życie jest jego smaczkiem. Biegamy po górach i błotach, wyciskamy z siebie siódme poty- nie dla kolejnej pamiątkowej blachy i koszulki, lecz dla własnej satysfakcji- dokładnie tak jak WY!

Dla Waszego wypoczynku oddajemy do dyspozycji czyste i ciepłe pokoje 2,3,4- osobowe w większości z łazienkami, wspólną – w pełni wyposażoną kuchnię, narciarnię/ rowerownię oraz sporą salę kominkową na wieczorne Polaków rozmowy. Niebawem także pojawi się sauna zewnętrzna  nad rzeką z obowiązkowym zanurzaniem w beczce z zimną wodą lub rześkich nurtach Białej Lądeckiej..

Wokół domu jest w bród miejsca na zabawy wszelakie, ogniska, grillowanie, opalanie i – wisienka na torcie – kąpiel w krystalicznie czystej rzece – Białej Lądeckiej – płynącej bezpośrednio w granicy działki. Morsowanie w niej to istna przyjemność, której doświadczamy na co dzień i chętnie się nią z Tobą podzielimy.

Nie masz doświadczenia w morsowaniu? Luzik- bezpiecznie Cię wprowadzimy w jego tajniki!

Posiadamy też duży, utwardzony parking przy domu, a w okolicy jest niezliczona ilość atrakcji naturalnych – trasy spacerowe, biegowe i rowerowe, narciarskie oraz jaskinie i kopalnie wszelakich bogactw.

Czyli …jest co robić. Na nudę czasu nie będzie. Na oglądanie TV też, głównie….z braku telewizorów w domu. W odwodzie macie WI-FI w całym obiekcie. Za free.

Chcecie więcej? Dajcie znać – postaramy się temu sprostać. Lubimy wyzwania 🙂
Czekamy na Was !

Magda i Darek ODWAŻNY

profilowe

Magda– maratonka, pasjonatka zdrowej żywności, weganka z wyboru

Darek – trener personalny, pasjonat biegów terenowych z przeszkodami. Mistrz owsianki na śniadanie.